Hukuksal / DMCA

5651 sayılı yasanın 5. prosedüründe yer verilen ve yer sağlayıcı olarak tanımlanan web site yönetiminin kanunlara aykırı içerikleri kontrol etme zorunluluğu olmamaktadır. Bu sebeple sitemiz filmifullizlehd.com yer sağlayıcı konumda olduğundan aksi taktirde oluşabilecek yani Telif hakkına konu olan bütün içeriklerin hak sahibinin belirtilen iletişim maili üzerinden sitemiz yöneticilerini uyarmakla yükümlüdür. Bu konuda söz sahipleri ya da meslek birlikleri e-posta adresimiz olan; [email protected] adresinden bizimle irtibat kurabilirler. Buraya ulaşan tüm şikayetler hak ve hukuk maddelerince incelenip telif ihlali saptanan içerik en geç 2 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerik sağladığı takdirde ceza yükümlülüğü ile ilgili hükümler gizli kalmak şartıyla, bu prosedürün 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre şikayet edilmesi halinde ve teknik olarak uygun bulunduğu ölçüde kanuna ya da kanunları ihlal eden içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos on our website are added from general video websites such as vk.com, mail.ru, etc. For productions of which you have copyright, as long as you notify the email address of “[email protected],” the relevant production will be removed from our website within 3 working days.

Sitemizde bulunan film, dizi, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmifullizlehd.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
Merhaba arkadaşlar; Yeni kurmuş olduğumuz filmi full izle sitemizden vizyondaki en yeni filmleri, 720p HD kalıtesinde izleyebilir, sevdiklerinizle paylasabilir, favori HD filmlerinizi ve dizilerinizi kaydedebilirsiniz. www.filmifullizlehd1.com ailesi olarak sizlere iyi seyirler dileriz...
Telif ihlali ile ilgili [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz